5 Kasım Zorunlu Hazırlık Yabancı Dil Yeterlik Sınavı Hakkında

                    

  5 Kasım Zorunlu Hazırlık Yabancı Dil Yeterlik Sınavı Hakkında


2020 - 2021 Eğitim-Öğretim Yılında YÖS,DGS,Ek madde 2,ÖSYM Ek Yerleştirme kapsamında Fakültemizin İngilizce İşletme Programına kayıt yaptıran öğrencilerimiz için İşletme Fakültesi tarafından yapılacak olan Zorunlu Hazırlık Yabancı Dil Yeterlik Sınavı 5 Kasım 2020 Perşembe günü saat 11:00 de başlayıp 13:00 de bitecek olan sınav çevrimiçi (Online) olarak ( https://ekampus.istanbul.edu.tr/login/index.php) üzerinden yapılacaktır. 

  
Sınavda başarısız olan öğrenciler için Seviye Tespit sınavı 06 Kasım 2020 Cuma günü Saat 11:00 - 12:30 arasında yukarıdaki link üzerinden yapılacaktır. Sınava katılmak için ayrıca başvuru, kayıt vs. alınmamaktadır. 

Yabancı Dil Belgesi teslim ederek hazırlık sınıfından muaf olmak isteyen öğrencilerimizin, belgelerinin asıllarını İşletme Fakültesi Öğrenci bürosuna teslim etmeniz gerekmektedir. 

Not: ( https://ekampus.istanbul.edu.tr/login/index.php ) link adresinden Kullanıcı Adı alanına: Öğrenci numaranız Parola alanına: T.C Kimlik numaranız, yabancı öğrenciler için Pasaport No ya da Yabancı Kimlik No – sistemde kayıtlı olan bilgilere göre belirlenecektir.