CEO’lar Kampüste

20 Nisan 2016’da dev şirketlerin CEO’larıyla randevunuz var desek; ne dersiniz?
İstanbul Üniversitesi’nde Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesi Oditoryumunda TEB ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi tarafından organize edilmektedir. İlki 2014 yılında İFMED (İşletme Fakültesi Mezunlar Derneği) koordinasyonunda gerçekleştirilen “CEO’lar Kampüste” bu sene de Türkiye’nin önde gelen isimlerini öğrencilerle buluşturmayı amaçlamaktadır.
Konuşmacılar arasında Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Ümit Leblebici, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, KPMG CEO’su Ferruh Tunç ve Anadolu Efes Doğu Avrupa ve BDT Grup Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş gibi önemli isimler bulunmaktadır.

CEOlarKampuste_Afis-1
Tüm üniversite öğrencilerine açık olan organizasyona giriş ve hediye çekilişlerine katılım için biletino.com’dan ücretsiz rezervasyon yaptırma zorunluluğu vardır. Ayrıca organizasyon için facebook’da bir etkinlik açılmış durumdadır.
Ekonomiden inovasyona çeşitli alanlarda uzman olan bu isimler liderlik ve yönetim ile alakalı görüş ve deneyimlerini üniversite öğrencileriyle paylaşacaklardır.
Etkinlik süresince öğrencileri büyük sürprizler beklemekte olup tüm üniversite öğrencilerine açık olan organizasyona giriş ve hediye çekilişlerine katılım için kayıt yaptırma zorunluluğu vardır.
Daha önce Best Practise Way ’15 ile büyük başarılar elde eden İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi seni bir kez daha muhteşem bir tecrübe ve birbirinden harika hediyeler için bekliyor.

http://www.ifmed.org.tr
https://twitter.com/isletmeliler
https://www.facebook.com/ifmed
https://www.instagram.com/ifmed/
http://amfiweb.net/ceolar-kampuste

14 Nisan 2016
2145 defa okundu

İ.Ü. İşletme Fakültesi Avcılar Kampüsü

34322 Avcılar -İstanbul

Tel: +90 (212) 473 70 70

Faks: +90 (212) 590 40 00

e-posta: isletme@istanbul.edu.tr